مدل بوفه های مخصوص خانه

در این پست مدل بوفه های منازل را برای شما به نمایش گذاشته ایم. با تزئین همراه باشید تا مدل های معمول و جذاب مورد استفاده در خانه ها را با هم ببینیم.

قیمت بوفه

مدل بوفه و استند

امروزه در هر خانه ای می توان نمونه ای از بوفه ها، استندها و ویترین ها را دید. اینکه چه نوع مدل بوفه ای را در منازل استفاده کنیم، مقداری به سلیقه و علایق صاحب خانه بستگی دارد و مقداری از آن به سبک دکوراسیونی که در خانه به کار رفته است. برای هماهنگی این وسیله دکوری با سبک طراحی داخلی که در منزل به کار رفته باید سلیقه خود را با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ کنید و با ترکیب این دو، مدل بوفه مورد نظر خود را خریداری کنید.

  مطلبی در همین رابطه : دکوراسیون شیرینی فروشی با یخچال ویترینی 

مدل بوفه , مدل ویترین

مدل بوفه های مختلف، استفاده های مختلفی در منازل دارند. ایده کلی آن یک برای نمایش انواع وسایل و دکوری ها است. معمولا از وسایلی در ویترین ها نگهداری می شود که علاوه به جنبه دکوری آنها، نیاز به محافظت و عدم کثیفی دارند. این وسیله در جاهای مختلف خانه به کار می رود و جنبه تزئینی دارد؛ مانند اتاق پذیرایی، آشپزخانه، اتاق های مطالعه و غیره. در آشپزخانه ها معمولا برای نگهداری ظروفی که زیبایی دارند و علاوه جذابیت دیداری ، باید به خوبی نگهداری شوند به کار می رود. مورد استفاده در اتاق های مطالعه می تواند شامل مجسمه های گران قیمت باشد. اما بیشتر موارد در اتاق پذیرایی است. در مدل بوفه داخل اتاق پذیرایی معمولا از ظروف کریستالی گران قیمت و اشیا خاص که جنبه دکوری و تزئینی دارند، قرار می گیرد. ویترین ها علاوه بر نگهداری اشیا و نمایش آنها، خود نیز یک نوع دکوری به حساب می آیند و در بعضی از موارد برای پر کردن فضای خالی خاصی از منزل استفاده می شوند.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : ویترین شیشه ای لوکس 

انواع بوفه های جدید

در بعضی از موارد با توجه به نیاز صاحب خانه بوفه می تواند دارای کمد و کشوهایی باشد؛ برای نگهداری وسایلی که نیاز به دیده شدن ندارد، ولی باید در آن محل برای سهولت دسترسی نگهداری شوند. معمولا این کمد و کشوها در فضای پایین در نظر گرفته می شوند؛ محلی که دید کمتری دارد.

  این مطلب به شما کمک می کند : مدل هایی شیک از ویترین LCD 

بوفه مدرن

بوفه سلطنتی

بوفه ام دی اف

بوفه دیواری

بوفه کوتاه

بوفه سفید