کوسن های زیبا و خلاقانه با استفاده از ژاکت ها و بافت های قدیمی

آموزش دوخت کوسن

کوسن با ژاکت های قدیمی

شاید چندین بار به این موضوع فکر کرده اید که کوسنهای تزئینی منزل خود را با خلاقیت خود بسازید. انواع ایده های دوختن طرح های روی کوسن از جمله ترمه دوزی و استفاده از پارچه های دلخواه را داشته اید. بسیاری از آنها جذاب بوده و بسیاری چیزی که مد نظر شما باشد را ایجاد نکرده است. در این پست قصد داریم ایده ای جدید را در اختیار شما قرار دهیم؛ با تزئین همرا باشید.
حتما شما هم ژاکت هایی دارید که برای شما تکراری شده اند و دیگر از آنها استفاده نمی کنید؛ یا خراشیدگی و سوراخ کوچکی در آن باعث شده که دیگر قابل استفاده نباشند. خوب یکی از راه های مناسب به جای دور انداختن آها می تواند استفاده به عنوان روی کوسن ها باشد. نه تنها طرحی که شما به آن علاقه دارید را محیا می کند، در هزینه ها و وقت شما نیز صرفه جویی می کند. طرح مورد نظر را از ژاکت انتخاب کرده و به اندازه بالشت مورد نظر بریده و بدوزید.
پیشنهاد ما این است که حتما نباید طرح متقارن بوده و قسمت مشخص ژاکت در وسط آن قرار گیرد. برای تنوع تقارن را کنار بگذارید. می توانید طرح اصلی را وابسته به سلیقه خود در گوشه ای از بالشت قرار دهید. ایده هایی که در این پست قرار داده شده است می تواند کمک زیادی برای شما باشد تا با توجه به ژاکت هایی که در اختیار دارید، کوسن های زیبایی را آماده کنید و ارز آنها در مبلمان خود به کار گیرید. امیدوارم که برای شما هم مفید باشد.

آموزش دوخت بالش

  شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد : کوسن های با سبک باروک 

ایده های خلاقانه

ژاکت های کهنه

خودت درست کن

بافتنی

  به این پست هم توجه کنید : ظرافت در تزیین خانه 

دوختنی

دکوراسیون داخلی

مبلمان

دکوراسیون

طراحی داخلی

رو بالشی