طراحی و ساخت برترین پروژه های غرفه سازی نمایشگاهی

شرکت مهندسی آشیان با همکاری جمعی از مهندسین معماری، عمران، برق و گرافیک فعالیت تخصصی خود را در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در سال ۱۳۹۴ آغاز نموده است. آشیان طی سالهای فعالیت خود، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی را در سبک ها و سیستم های مختلف اجرایی در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. در این میان برخی از پروژه های آشیان به دلیل طراحی و ساخت، معماری فضای طراحی شده و کیفیت خدمات ارائه شده، از سوی برخی مسابقات معتبر شایسته تقدیر و توجه قرار گرفته است.

آشیان دکور

آشیان با بهره گیری از مهندسین متخصص، جوان و خلاق در زمینه دکوراسیون و طراحی غرفه نمایشگاهی پروژه های خود را انجام داده است. این شرکت با بهره گیری ازدانش روز معماری، تحقیق و توسعه در این زمینه سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین پروژه ها و در نهایت جلب رضایت کارفرما دارد.
ما در آشیان همواره می کوشیم با تکیه بر دانش طراحی، خلاقیت و معماری و توجه به میزان بودجه پروژه، بهترین و با کیفیت ترین خروجی را در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهیم. این مساله را با تلاش، جدیت و خلاقیت و توجه به ارتقای منظم سطح دانش معماری و طراحی غرفه بروز نگه می داریم.

در کنار تمامی فعالیت های ما این شرکت از کارگاه تخصصی چوب و mdf، کارگاه تخصصی فلز و آهن و بهترین ماشین آلات چاپ و گرافیک برخوردار است. به دلیل بهره مندی از این شرایط طراحان ما در ایده پردازی و خلاقیت آزادانه طراحی می کنند. از سویی دیگر با توجه به ارایه و اجرای طرح های خاص و خلاقانه با بهره مندی از کارگاه های خود با هزینه و بودجه ای بهینه و قابل قبول پروژه به سرانجام خواهد رسید.