شرکت بارمان تراز ایرانیان با ارائه خدمات زیر در خدمت شما بزرگواران می باشد:
۱. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
۲. فروش و تأمین محصولت لوکس ساختمانی
۳. فروش کاغذدیواری، پارکت، لمینیت و … از بهترین های دنیا
۴. بازسازی و نوسازی مسکونی، اداری و تجاری
۵. طراحی دکور فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های کوچک
۶. محوطه سازی، آبنما، روفگاردن و والگاردن
شرکت بارمان تراز ایرانیان جهت اعتماد بیشتر مشتریان خود برای تمامی خدمات طراحی و اجرای این شرکت گارانتی کتبی بی قید شرط رائه می نماید.

تخفیفات
شرکت بارمان تراز ایرانیان ۴ نوبت در سال تخفیف ویژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را ارائه می نماید، می توانید با مراجعه به سایت این شرکت و عضویت در باشگاه مشتریان از این تخفیفات مطلع و برخوردار شوید.
این شرکت با توانسته است اولین فروشگاه اینترنتی محصولات لوکس ساختمانی را به مشتریان خود ارائه دهد. شما می توانید با عضویت در این فروشگاه از تخفیف تا۱۰% برخوردار شوید و همچنین از تخفیفات ویژه مناسبتی نیز استفاده نمایید.
از بارمان بیشتر بدانید
شرکت معماری و معماری داخلی بارمان تراز ایرانیان از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نمود و در پروژه های متعدد معماری و معماری داخلی همکاری داشته است. مهندس سیدمجید پیامی طراح، ایده پرداز و مدیریت شرکت را برعهده دارند. ایشان برای اولین بار معماری مدرن را به معنای واقعی (سبک معماری مدرن رنزو پیانو) را وارد کشور نموده است، وی در سال ۱۳۹۳ سبک معماری “مدنست” را ابداع نموده است که مراحل ثبت این سبک در دست اقدام می باشد.
مهندس میثم محسنی یکی از برترین طراحان معماری، دکوراسیون داخلی و نما عهده دار دپارتمان طراحی این شرکت می باشد، که با ارائه طرح های نوین،خلاقانه و ایده های منحصربه فرد خود توانسته این شرکت از دیگر شرکت های دیگر متمایز نماید.
شرکت بارمان تراز ایرانیان با شعار “معماری را مدرن بخواهید” سبکی نوین را در معماری و معماری داخلی ایجاد نموده است. این شرکت با هدف تعیین شده توسط مهندس پیامی ” محیط هایی که افراد یک جامعه در آن سکونت دارند مثل منزل، محل کار و حتی محیط شهری نیازمند بستری آرامش بخش هستند،وجود چنین فضایی باعث افزایش روحیه شاد، سالم، دور از افسردگی و کارائی بالا می شود و منجرب به یک جامعه سالم و شاد می گردد، این امر در صورتی قابل اجرا است که بتوانید هزینه هارا کاهش دهیم و طراحی برمبنای معماری مدرن داشته باشیم” توانسته است با کاهش هزینه و طراحی های کارآمد،مدرن، زیبا و آرامش بخش این امر مهم را به مرحله اجرا برساند تا هر شخص در هر سطحی از جامعه بتواند از این امر برخوردار شود .