گروه مهندسی کابوک با نام تجاری “کابوک دیزاین” با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی موفق در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای به روزترین خدمات دکوراسیون داخلی یکی از مجموعه های پیشگام در این عرصه است.

این گروه در سال ۱۳۹۰ شروع به تولید محصولی جدید به نام برچسب (استیکر)های دیواری نمود که در اروپا کاربرد بسیار زیادی در تزئین منزل، محل کار، خودرو و حتی سرویس بهداشتی دارد.

گروه تولیدی کابوک یکی از بزرگترین شرکتهای داخل کشور در زمینه تولید این محصول بوده و از سال ۱۳۹۲ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود سعی نمود تا مشتریان خود در سایر نقاط کشور را راضی نماید.

پس از گذشت یک سال و افزایش مشتریان، کابوک تصمیم به عرضه محصولی دیگر با نام روکش دکوراتیو پشت چسبدار نمود که به نوعی تحولی بزرگ در صنعت دکوراسیون به شمار می آمد. این روکش ها از جنس PVC کاملا ضد آب تولید شده و به صورت کارخانه ای پشت چسبدار می شود.

از جمله کاربردهای این روکش ها میتوان به ترمیم و نوسازی کابینت (چوبی و فلزی) و تغییر رنگ انواع سرویس های چوبی، فلزی و شیشه ای اشاره نمود و همچنین از آن به عنوان جایگزین شایسته ای برای کاغذدیواری های سنتی موجود در بازار که به کمک چسب محلول در آب نصب می شد نام برد.

این روکش ها بر خلاف کاغذ دیواری های سنتی موجود در بازار بدون نیاز به آب و چسب و ایجاد آلودگی و بو بر روی کلیه سطوح صاف (به جز گچ) قابل نصب بوده و به طور ۱۰۰ درصد ضد آب و قابل شست و شو می باشد.

همچنین این روکش ها به شما امکان می دهد تا با انتخاب طرح های کاملا مشابه MDF کابینت های فلزی و یا چوبی خود را که نیاز به تغییر رنگ دارند، با هزینه ای بسیار اندک نسبت به تعویض درب نوسازی کرده و از زیبایی آن لذت ببرید.